Arvustused Nomidol

 • Jaanus
  Suurepärane tööriist! Proovisin palju sarnaseid vahendeid, kuid parimal juhul vähenenud ainult sümptomid. Kui ostetakse nomidol, juba pärast esimest kasutamist nägin tulemus.
  Nomidol
 • Margus
  Esimest korda ostetud Nomidol aasta tagasi. Kreem tõesti aitab! Vahend on ostnud naine sai nautida. Nädal hiljem, juba nägin nähtavad parandada. Ja lõhn on kadunud ja läinud ebameeldiv tunne jalgades, isegi kõndida, see on muutunud lihtsamaks. Kasutan kreemi nomidol ja nüüd, nagu ennetamise mustamine jalgu enne magamaminekut.
  Nomidol
 • Kristjan
  Kreem aitas. Sügelev tunne, ebameeldiva lõhna ja higi nüüd on minu jaoks minevik. Ostetud nomidol soovitus, aga sellist head mõju ikka ei oodanud. Seda enam nii kiiresti. Seene jalad on juba ammu möödas, kasutan nüüd juba ainult ettevaatusabinõuna pärast külastada sauna ja basseini kasutus
  Nomidol
 • Laura
  Kvaliteetne tööriist, ostuga rahul! Kasutan juba kuu. Läinud kollased, küüned näevad välja tervemad ja kand pehmed ja siledad. Mitte asjata kulutatud raha. Olen soovitades nomidol oma tuttavatele!
  Nomidol
 • Anneli
  Ei ole ühe aasta piinanud oli ebameeldiv lõhn ja kollased küüned. Proovinud palju kalleid ravimeid, kuid seen jälle tagasi. Pro nomidol sain teada sõbranna. Ei uskunud, et on selline hea mõju, kuid tulemus on rohkem kui hea meel. Kasutan kreemi ja nüüd, eriti pärast seda, kui basseini ääres.
  Nomidol
Hinnang Nomidol
4.6
11